POZNAJ NAS

krzysztof wójcik

Krzysztof Wójcik

Jestem kierownikiem OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy. Przez wiele lat egzaminowałem kandydatów na kierowców w WORD Warszawa. W naszej szkole to ja sprawdzam postępy kursantów prowadząc egzaminy wewnętrzne. Dlatego później egzamin państwowy staje się dla nich tylko formalnością.
mariusz sztal

Mariusz Sztal

Jestem zastępcą kierownika OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy z 17-letnim stażem. W swojej pracy wyznaczam sobie zawsze jeden najważniejszy cel - nauczyć naszego kursanta samodzielnego i bezpiecznego kierowania samochodem. Podczas szkoleń stosuję mnóstwo nowoczesnych ćwiczeń, dzięki którym moi uczniowie robią duże postępy i nabierają pewności za kierownicą. A jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądać będzie Wasz egzamin w WORD, to zapraszam do zakładki FAQ. Tam znajdziecie filmy z zadaniami egzaminacyjnymi, po obejrzeniu których wszystko stanie się jasne .
ewa pakuła

Ewa Pakuła

Mam 13-letnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B. Jestem instruktorem z wielkiej pasji. Specjalizuję się w pomaganiu kursantom, którzy uczyli się w innych OSK lecz nadal nie czują się pewnie za kierownicą. Uwielbiam takie wyzwania. W naszej szkole jestem znana jako pogromczyni złych nawyków i ulubienica kursantów, którzy już zdążyli zwątpić w swoje możliwości. Razem z nimi zawsze cieszę się sukcesem tuż po zdanym egzaminie. Opinie kursantów na mój temat możecie znaleźć także na naszym facebooku i Instagramie.
sylwia kasprzak

Sylwia Kasprzak

Jestem koordynatorem biura IntroHL. Jestem też pierwszą, drugą i trzecią linią kontaktu z kursantami, więc jeśli zadzwonicie, napiszecie lub przyjdziecie do biura, to właśnie ja zadbam o Wasze sprawy związane z kursem. Zawsze pomogę dopasować najlepsze rozwiązania, tak aby kurs przebiegał sprawnie i efektywnie. Do pracy motywuje mnie przede wszystkim satysfakcja naszych klientów. Gdy zdecydujecie się na kurs w OSK IntroHL możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.
dariusz adamowicz

Dariusz Adamowicz

Jestem instruktorem z pasją. Dla mnie sukces kursanta jest moim własnym. Podczas szkolenia jestem cierpliwy i zaangażowany. Wyznaczam kursantom możliwe do osiągnięcia cele i konsekwentnie pomagam im je osiągnąć. Najbardziej lubię, gdy moi kursanci sami dostrzegają swoje postępy i gdy są dumni z siebie, że potrafią już samodzielnie prowadzić auto. Gdy zdecydujecie się na kurs Premium w IntroHL, to zawsze chętnie i bezpłatnie udostępnię samochód na którym się szkoliliście do tego, byście zdawali na nim swój egzamin państwowy. Kiedy zdecydujecie się na kurs w pakiecie All-in-one, to będę z Wami w aucie nawet podczas egzaminu państwowego.
robert sternik

Robert Sternik

Już w 1998 roku zdobyłem uprawnienia instruktora nauki jazdy. Nie oznacza to, że jestem instruktorem starej daty. W swojej pracy stosuję nowoczesne techniki nauczania i skutecznie przygotowuję kursantów do samodzielnej jazdy. Podczas zawodowej kariery pracowałem też jako egzaminator i policjant ruchu drogowego. Dzięki tym doświadczeniom potrafię spojrzeć na potrzeby naszych kursantów także z perspektywy "oceniającego". Gdy zdecydujecie się na kurs w OSK IntroHL, dostaniecie w gratisie dodatkowe zajęcia z wykorzystaniem symulatorów bezpieczeństwa. To tam pokażę Wam "na żywo" jak wybucha poduszka powietrzna, jak rozmowa przez telefon ogranicza refleks oraz do czego służy symulator dachowania.
marcin borkowski

Marcin Borkowski

Jestem ratownikiem medycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem, a na co dzień pracuję w pogotowiu ratunkowym. Posiadam także tytuł Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym.
W OSK IntroHL prowadzę obowiązkowe zajęcia pierwszej pomocy. Pokazuję jak przełamać strach podczas działań i jaki algorytm zastosować. Nasi kursanci wykonują pod moim okiem różne ćwiczenia, tak by w stanie konieczności mogli skutecznie uratować komuś życie.
Uwielbiam to co robię. Dla tej pasji jeżdżę motoambulansem, czyli szybkim skuterem – karetką i udzielam profesjonalnej pomocy, zanim jeszcze nadjedzie zespół ratownictwa medycznego. Moje relacje możecie znaleźć na YouTube na kanale „Borkoś”.
michał kamiński

Michał Kamiński

Jestem czynnym ratownikiem medycznym z wieloletnią praktyką. W OSK IntroHL często prowadzę zajęcia udzielania pierwszej pomocy. Pokazuję, kiedy i jak prawidłowo wyciągnąć ofiarę wypadku z auta i co zrobić dalej, by uratować jej życie. Następnie nasi kursanci wykonują te ćwiczenia, po to, by nie sparaliżował ich strach, gdy będą musieli zmierzyć się z taką sytuacją „na żywo”. Jeżeli chcielibyście zobaczyć relacje z naszych szkoleń, to znajdziecie je na stronie www.introhl.pl i w mediach społecznościowych.

OŚRODEK SZKOLENIA
KIEROWCÓW INTROHL
- WARSZAWA

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Ośrodek Szkolenia Kierowców IntroHL w Warszawie to filar firmy szkoleniowej Introduction to Higher Level, która działa nieprzerwanie od września 2017 roku.

Założyciele mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu. Na zajęciach teoretycznych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalne szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez Mistrza Europy w ratownictwie medycznym – Marcina Borkowskiego oraz jego zespół. IntroHL szkoła jazdy w Warszawie to przede wszystkim jakość, która przekłada się na efekty. Dzięki nam zyskasz poczucie pewności oraz zredukujesz stres za kierownicą.

MISJA I WARTOŚCI
OSK INTROHL

Naszą wartością jest przede wszystkim jakość. Zapewniamy kursantom dostęp do najlepszych instruktorów nauki jazdy oraz ekspertów z zakresu pierwszej pomocy. Jesteśmy tu po to, by nauczyć Cię jeździć dobrze i bezpiecznie w każdych warunkach. Dlatego nasz ośrodek szkolenia kierowców w Warszawie oferuje indywidualne metody nauczania oraz nowoczesne technologie.

CO NAS WYRÓŻNIA

wiadomość introhl

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie uznajemy półśrodków. Dlatego swoim klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu zapisania się na kurs. Nasi kursanci mogą liczyć na pomoc ekspertów IntroHL nawet po zakończonym szkoleniu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci udzielą Ci na nie odpowiedzi. OSK IntroHL to nie tylko szkoła jazdy w Warszawie, ale przede wszystkim eksperci, którzy pozostają do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu kursu.
kurs nauki jazdy premium

KURS NAUKI JAZDY PREMIUM

Nasz kurs nauki jazdy to oferta premium bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz. Nie oznacza to jednak, że jest trudno dostępny.
Z tej oferty może skorzystać każdy kursant. Jeżeli podejmiesz taką decyzję, zyskasz przede wszystkim dostęp do wiedzy ekspertów.
W zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz, otrzymasz jazdy na placu WORD, zajęcia na symulatorach oraz z psychologiem redukujące stres, dodatkowe jazdy przed egzaminem.
SPRAWDŹ KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B
recepta na niedociągnięcia

RECEPTA NA LUKI I NIEDOCIĄGNIĘCIA

IntroHL szkoła prawa jazdy Warszawa, czyli pomoc dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeżeli czujesz się niepewnie za kierownicą, a za sobą masz już jeden kurs, pomożemy Ci uzupełnić braki. Zweryfikujemy, w czym tkwi problem, a następnie znajdziemy jego rozwiązanie. Przygotujemy Cię tak, byś pewnie czuł się za kierownicą i nie bał się ani egzaminu, ani samodzielnej jazdy.
efektywny kurs prawa jazdy

PEŁNE POŚWIĘCENIE I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeżeli umawiamy się z kursantem na jazdy szkoleniowe, poświęcamy mu pełną lekcję. Nie odbieramy mu minut, by zrobić sobie przerwę lub załatwić swoje sprawy. Jesteśmy dla kursanta przez całe szkolenie. Z kolei grafik jazd ustalamy indywidualnie, uwzględniając dyspozycyjność uczestnika szkolenia. Sprawdź nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców! Warszawa to miasto, w którym znajduje się wiele szkół. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z naszej.