POZNAJ NAS

KRZYSZTOF WÓJCIK

WŁAŚCICIEL

Kierownik OSK IntroHL, były egzaminator w WORD Warszawa, nadzorował pracę egzaminatorów, były kierownik Wydziału Szkoleń

MARIUSZ SZTAL

WŁAŚCICIEL

Właściciel, były egzaminator w WORD Warszawa, ekspert przepisów ruchu drogowego, były kierownik Wydziału Szkoleń

Ewa Pakuła

Posiada 13 letnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B. Instruktor z wielkiej pasji, już w wieku 13 lat wiedziała, co chce robić w życiu i zaczęła przygotowywać się do tego zawodu.
Podczas szkolenia cechuje ją cierpliwość, zaangażowanie, konsekwencja, umiejętności dydaktyczne oraz wysoki poziom kompetencji merytorycznych.
Miłośniczka motoryzacji i wszelkiego rodzaju szkoleń podnoszących jej kwalifikacje zawodowe.

Sylwia Kasprzak

Koordynator biura IntroHL - to ja tutaj pilnuję porządku i dbam o dobrą atmosferę. Jestem też pierwszą, drugą i trzecią linią kontaktu z kursantami, więc jeśli do nas zadzwonisz, napiszesz lub przyjdziesz, to właśnie ja zadbam o Twoje sprawy związane z kursem. Podobno parzę też najlepszą kawę w mieście, a mój śmiech słyszą nawet łosie w Kampinosie.

Dariusz Adamowicz

Instruktor z pasją, dla niego sukces kursanta jest jego własnym sukcesem. Solidność i determinacja połączona z potrzebą pomagania innym - tak najkrócej można by o Nim powiedzieć.

OŚRODEK SZKOLENIA
KIEROWCÓW INTROHL
- WARSZAWA

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Ośrodek Szkolenia Kierowców IntroHL w Warszawie to filar firmy szkoleniowej Introduction to Higher Level, która działa nieprzerwanie od września 2017 roku.

Założyciele mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu. Na zajęciach teoretycznych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalne szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez Mistrza Europy w ratownictwie medycznym – Marcina Borkowskiego oraz jego zespół. IntroHL szkoła jazdy w Warszawie to przede wszystkim jakość, która przekłada się na efekty. Dzięki nam zyskasz poczucie pewności oraz zredukujesz stres za kierownicą.

MISJA I WARTOŚCI
OSK INTROHL

Naszą wartością jest przede wszystkim jakość. Zapewniamy kursantom dostęp do najlepszych instruktorów nauki jazdy oraz ekspertów z zakresu pierwszej pomocy. Jesteśmy tu po to, by nauczyć Cię jeździć dobrze i bezpiecznie w każdych warunkach. Dlatego nasz ośrodek szkolenia kierowców w Warszawie oferuje indywidualne metody nauczania oraz nowoczesne technologie.

CO NAS WYRÓŻNIA

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie uznajemy półśrodków. Dlatego swoim klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu zapisania się na kurs. Nasi kursanci mogą liczyć na pomoc ekspertów IntroHL nawet po zakończonym szkoleniu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci udzielą Ci na nie odpowiedzi. OSK IntroHL to nie tylko szkoła jazdy w Warszawie, ale przede wszystkim eksperci, którzy pozostają do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu kursu.

KURS NAUKI JAZDY PREMIUM

Nasz kurs nauki jazdy to oferta premium bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz. Nie oznacza to jednak, że jest trudno dostępny.
Z tej oferty może skorzystać każdy kursant. Jeżeli podejmiesz taką decyzję, zyskasz przede wszystkim dostęp do wiedzy ekspertów.
W zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz, otrzymasz jazdy na placu WORD, zajęcia na symulatorach oraz z psychologiem redukujące stres, dodatkowe jazdy przed egzaminem.
SPRAWDŹ KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B

RECEPTA NA LUKI I NIEDOCIĄGNIĘCIA

IntroHL szkoła prawa jazdy Warszawa, czyli pomoc dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeżeli czujesz się niepewnie za kierownicą, a za sobą masz już jeden kurs, pomożemy Ci uzupełnić braki. Zweryfikujemy, w czym tkwi problem, a następnie znajdziemy jego rozwiązanie. Przygotujemy Cię tak, byś pewnie czuł się za kierownicą i nie bał się ani egzaminu, ani samodzielnej jazdy.

PEŁNE POŚWIĘCENIE I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeżeli umawiamy się z kursantem na jazdy szkoleniowe, poświęcamy mu pełną godzinę jazdy. Nie odbieramy mu minut, by zrobić sobie przerwę lub załatwić swoje sprawy. Jesteśmy dla kursanta przez pełną godzinę jazdy szkoleniowej. Z kolei grafik jazd ustalamy indywidualnie, uwzględniając dyspozycyjność uczestnika szkolenia. Sprawdź nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców! Warszawa to miasto, w którym znajduje się wiele szkół. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z naszej.