KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B
U EGZAMINATORÓW

Jeżeli zależy Ci, aby wybrać dobry i skuteczny kurs na prawo jazdy kat. B, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Założyciele, a jednocześnie instruktorzy, mają doświadczenie egzaminatorskie. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić uwagę podczas szkolenia, by dobrze przygotować kursanta do egzaminu. Pomożemy Ci opanować stres i poczuć się pewnie za kierownicą.

Oferujemy naszym kursantom wsparcie psychologa, które okazuje się nieocenione podczas zmagań ze zdaniem egzaminu. Dzięki nam otrzymasz nie tylko kurs na prawo jazdy kat. B, ale przede wszystkim kompleksowe wsparcie.

KURS NA PRAWO JAZDY
W TRZECH ODSŁONACH

Nasi klienci mają do dyspozycji trzy warianty pakietów. Kursy na prawo jazdy
kat. B w IntroHL mogą być w wersji: Basic, Premium oraz All-In-One. Największą popularnością w naszym ośrodku cieszą się pakiety Premium. Dlaczego? Oprócz standardowej oferty zyskujesz również:

  • próbny test na prawo jazdy z egzaminatorem,
  • dodatkowe 5 lekcji przed samym egzaminem,
  • ćwiczenia na placu manewrowym WORD oraz
  • jazdy po autostradzie,
  • zdanie egzaminu państwowego samochodem, którym się uczyłeś.
Sprawdź, co obejmują
kursy na prawo jazdy kat. B w IntroHL
scroll icon
BASIC
PREMIUM
ALL-IN-ONE
TEORIA STACJONARNA LUB ON-LINE
ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY
DOSTĘP DO OFICJALNEJ BAZY PYTAŃ EGZAMINACYJNYCH
ILOŚĆ LEKCJI PRAKTYCZNYCH
35
35
35
PODRĘCZNIK KURSANTA
EGZAMIN PRÓBNY
Z EGZAMINATOREM
DODATKOWE LEKCJE
PRZED EGZAMINEM
PAŃSTWOWYM
+5
+9
JAZDY PO PLACU WORD
JAZDY PO AUTOSTRADZIE
ZAJĘCIA NA SYMULATORACH
EGZAMIN PAŃSTWOWY
NA POJEŹDZIE SZKOLENIOWYM
UDZIAŁ INSTRUKTORA
W EGZAMINIE PAŃSTWOWYM
BADANIA LEKARSKIE
ZAŁATWIANIE WSZYSTKICH
FORMALNOŚCI W URZĘDACH
ROZPOCZYNANIE JAZD
Z DOWOLNEGO MIEJSCA

BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA KAŻDE
WARUNKI: KURS PRAWAJAZDY
WARSZAWA W INTROHL

Kurs prawa jazdy Warszawa w IntroHL przygotuje Cię nie tylko do egzaminu, ale również do jazdy samochodem w każdych warunkach. Robimy wszystko, aby nasi kursanci byli dobrymi kierowcami i wiedzieli, jak zachować się w trudnych sytuacjach na drodze. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty również stymulatory bezpieczeństwa, z pomocą których odbywają się zajęcia fakultatywne w ramach kursu.

KURS PRAWA JAZDY KAT. B
NIEZBĘDNA TEORIA I PRAKTYKA

Kurs prawa jazdy kat. B w IntroHL obejmuje zajęcia teoretyczne i jazdy z instruktorem. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegóły oferty. Kiedy przeszukujesz różne kursy na prawo jazdy kat. B, zazwyczaj spotkasz się z atrakcyjnymi cenami i podstawową ofertą. U nas otrzymasz coś więcej!

Kurs prawa jazdy kat. B w IntroHL obejmuje zajęcia teoretyczne – stacjonarne, w formie online, indywidualne konsultacje z wykładowcą i dostęp do oryginalnej bazy pytań egzaminacyjnych, a także szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym i jego zespół. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić pomoc innym uczestnikom ruchu drogowego w sytuacji zagrożenia.

Zajęcia praktyczne obejmują pełne jazdy szkoleniowe bez “ucinania minut”. Zdarza się, że inni szkoleniowcy spóźniają się na umówioną jazdę lub po prostu kończą zajęcia wcześniej, by załatwić swoje sprawy. Nasi instruktorzy dysponują przerwami pomiędzy kursantami. Dzięki temu nie muszą szukać czasu na odpoczynek poprzez “ucinanie minut”

CENNIK

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
CZYLI SKUTECZNY KURS NA
PRAWO JAZDY WARSZAWA

Jeżeli chcesz nauczyć się dobrego i bezpiecznego zachowania na drodze, możesz być pewien, że odpowiednim rozwiązaniem będzie nasz kurs na prawo jazdy. Warszawa to duże miasto, w którym znajduje się wiele ośrodków szkolenia kierowców. Dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę?

Decydując się na kurs na prawo jazdy Warszawa w IntroHL, zyskujesz przede wszystkim indywidualne podejście i metody nauczania dopasowane do swoich potrzeb. Grafik zajęć praktycznych ustalamy z każdym kursantem. Bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycyjność i staramy się do niej dopasować. Ustalamy terminy jazd w taki sposób, by uniknąć dłuższych przerw między zajęciami praktycznymi.

Kurs na prawo jazdy kat. B w IntroHL to bez wątpienia dobry wybór, jeżeli chcesz poczuć się pewnie za kierownicą i jeździć ze świadomością, że wiesz, co robisz.

WYBIERZ PAKIET I ZAPISZ SIĘ NA KURS

ZAPISZ SIĘ