KURS NA EGZAMINATORA
PRAWA JAZDY

IntroHL to nie tylko nauka jazdy u egzaminatorów! W naszej ofercie znajdziesz również kurs na egzaminatora kat. B. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na tym stanowisku zapewniamy kandydatom praktyczne przygotowanie do zawodu. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w stolicy możesz odbyć profesjonalny kurs na egzaminatora prawa jazdy, Warszawa to miasto, w którym skorzystasz z naszej oferty!
Oferujemy zajęcia praktyczne, które w pełni przygotują Cię do państwowego egzaminu weryfikacyjnego!

KURS NA EGZAMINATORA
PRAWA JAZDY
WARSZAWA W INTROHL

Chcesz zostać egzaminatorem i czuć, że jesteś w pełni przygotowany do własnego egzaminu weryfikacyjnego? Jeżeli tak, właściwym wyborem okaże się IntroHL i nasz kurs na egzaminatora prawa jazdy. Warszawa to miasto, w którym możesz znaleźć wiele ofert. Dlaczego spośród nich warto wybrać właśnie nasz kurs na egzaminatora kat. B?

Zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu weryfikacyjnego dla kandydatów na egzaminatorów prowadzą Krzysztof Wójcik oraz Mariusz Sztal. Są to instruktorzy, którzy posiadają uprawnienia egzaminatora wszystkich kategorii prawa jazdy. Dzięki temu masz pewność, że zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności od osób, które znają tę pracę od podstaw!

PROGRAM ZAJĘĆ:
KURS NA EGZAMINATORA PRAWA JAZDY - WARSZAWA

Nasz kurs egzaminatora prawa jazdy zapewnia kompleksowe przygotowanie praktyczne do nadchodzącego egzaminu weryfikacyjnego. W programie znajduje się próbny egzamin weryfikacyjny dla kandydatów na egzaminatorów na placu manewrowym i w ruchu drogowym, który obejmuje:

  • Procedury egzaminacyjne,
  • Kontrolę i weryfikację oceniania zadań egzaminacyjnych, dokonywanych przez kandydata na egzaminatora,
  • Weryfikację kolejności i poprawności wykonywanych działań przez kandydata na egzaminatora,
  • Kryteria oceny zadań egzaminacyjnych,
  • Trasy egzaminacyjne.

KURS EGZAMINATORA PRAWA JAZDY -
JAK PRZEBIEGA?

Aby kurs na egzaminatora prawa jazdy przynosił największe efekty, wprowadziliśmy kilka istotnych zasad. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zajęć praktycznych dla kandydatów:

  • Na kursie przebywa maksymalnie dwóch kandydatów na egzaminatorów jednocześnie.
  • Możliwość realizacji zadań na placu manewrowym WORD pojazdem będącym w dyspozycji WORD. Co ważne, dotyczy to wszystkich kategorii prawa jazdy. Kandydaci na egzaminatorów wynajmują dodatkowo pojazd od WORD i zyskują możliwość korzystania z placu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ Czas zajęć wynosi 1 godzinę przypadającą na dwóch kandydatów.
  • Wykonywanie i ocena zadań egzaminacyjnych w ruchu drogowym są realizowane wyłącznie pojazdem szkoleniowym kat. B, który zapewnia nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców. W tym przypadku czas zajęć również wynosi 1 godzinę przypadającą na dwóch kandydatów.

ILE KOSZTUJE I KIEDY ODBYWA SIĘ
KURS EGZAMINATORA NAUKI JAZDY?

Kurs egzaminatora nauki jazdy kosztuje 500 zł za dwie godziny zajęć dla dwóch kandydatów łącznie. Zajęcia praktyczne odbywają się w dwóch terminach:

  • 4 czerwca w godzinach 15-20,
  • 11 czerwca w godzinach 8-20.

Zapraszamy do zapisów poprzez kontakt telefoniczny, wiadomość e-mail lub formularz kontaktowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt